В окупованому Сімферополі під час чергового проливного дощу затопило будівлю Кафедрального собору святих рівноапостольних Володимира і Ольги Кримської єпархії Православної Церкви України.

Як повідомляють “Крим.Реаліі”, ситуація трапилася після початку ремонтних робіт на даху храму, які проводить Міністерство майнових і земельних відносин.

Парафіяни храму після богослужіння кілька годин прибирали наслідки затоплення.

“Набігло води, намокли всі килими біля вівтаря. Ми їх познімали, розвісили. Зі стелі все капає, ще один дощ, і воно все (штукатурка. – ред.) впаде в храм, тому що там на горищі зараз нічого немає, вода йде відразу сюди. На третьому поверсі в кімнаті недільної школи обвалилася в великій кількості штукатурка”, – розповів один із парафіян.

Інша парафіянка храму зазначила, що будівельники їх не попередили про проведення на даху ремонтних робіт.

“Вони не попередили що будуть знімати дах, ми б накрили целофаном цінні речі”, – пояснила вона

Повідомляється, що на 24 червня призначено засідання Арбітражного суду Криму першої інстанції за позовом, поданим російським Міністерством майнових і земельних відносин Криму проти “управління Кримської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату” (єпархія перейшла в ПЦУ) з приводу приміщення кафедрального собору Володимира та Ольги в місті Сімферополь.

Як писав “Вголос”, в окупованому Криму, незважаючи на розпал літнього сезону, майже немає відпочивальників.