Місцеві жителі кажуть, що тварина діяла уже за звичним сценарієм: тушки з висмоктаною кров’ю були акуратно складені.

З Ямниць до Івано-Франківська шість кілометрів.

За словами місцевих жителів, досі вони не вірили в існування загадкової страшної тварини. Але тепер дехто з них увечері навіть боїться вийти з хати.

У Ямниці невідомий звір навідався лише до господарства Миколи Телюка. Чоловік каже, над ранок, коли його не було вдома, звір знищив двадцять нутрій і три десятки курей.

«Кури були розкидані. А нутрії всі догори ногами лежать. І великі прокуси - ось так. Всіх якби поскладав вверх ногами», – розповів селянин.

Місцевий ветеринар, який робив розтин нутріям, каже, їх спочатку придушили, а потім випили всю кров.

«Тварини були повністю знекровлені. Майже чисті. На мою думку, так міг би зробити тхір або куниця. Але оскільки нутрії були великі, думаю, він з ними б не справився. І собака могла б… Але собака кров не випиває», – переконаний завідувач Ямницької ветеринарної лікарні Андрій Шозда.

Сьогодні у Ямниці позачергова сесія сільради.

Одне з питань - як підготувати людей до нового нічного нападу чупакабри.

«Інформування населення. Ми роздамо телефон нашого ветеринарного лікаря. І щоб тварин міцно закривали на вечір в клітках», – радить сільський голова Ямниці Іван Ковальчук.

Тим часом Миколин собака ніяк не може оговтатися після візиту невідомого звіра. Господар каже, раніше жвавий та енергійний, нині пес майже не вилазить із буди і не гавкає.

Джерело: ТСН