Витрати на безпеку під час візиту президента США Дональда Трампа до Великої Британії більш ніж у чотири рази перевищили витрати на весілля принца Гаррі та Меган Маркл.

Про це повідомляє Politico.

За офіційними даними, поліційна операція під час триденного президентського візиту коштувала короні майже 18 мільйонів фунтів стерлінгів.

Зазначається, що Трамп під час свого візиту зустрівся прем’єр-міністром Об’єднаного Королівства Терезою Мей і з королевою Єлизаветою II у Віндзорському замку, перш ніж податися до свого гольф-курорту в Шотландії.

“Майже кожна силова структура підтримувала операцію, залучені близько 10 тисяч офіцерів з усієї країни відпрацювали понад 26 тисяч змін”, — зауважила представниця британської поліції Сара Торнтон.

Вона додала, що масові протести проти президента США додали витрат. “Повна вартість операції все ще прораховується, але рання оцінка становить близько 18 мільйонів фунтів стерлінгів”, — повідомила Торнтон.

Після весілля принца Гаррі та Меган Маркл в поліції заявляли, що орієнтовна вартість роботи поліцейських коштувала “від двох до чотирьох мільйонів фунтів стерлінгів”.