Перельоти будуть здійснюватися з 14 травня 2010 року на новому літаку Airbus A320 на 180 місць. Початково частота перельотів складатиме 2 рейси на тиждень.

«Ми впевнені, що це рейс стане настільки ж популярним як і Львів-Дортмунд, який з успіхом здійснює «Візз Ейр Україна» з січня 2009 року. Він розширить можливості українських пасажирів мандрувати по Європі та знайомитися з її багатою культурою та історією. Крім того, багато українців живуть та працюють в Італії, тому відкриття цього маршруту зробить їхні зустрічі з рідними та друзями ще доступнішими», - сказала Наталія Казмер, член ради директорів «Візз Ейр Україна».

З 27 жовтня 2009 року «Візз Ейр Україна» успішно здійснює авіаперельоти до Венеції (Тревізо) з Києва з частотою 3 маршрути на тиждень.

Квитки на рейс Львів-Венеція (Тревізо) можна придбати віднині на сайті авіакомпанії wizzair.com або через кол-центр (044) 206 4 888 за ціною від 378 грн (в один бік, з урахуванням усіх податків та зборів).
 

Довідка

«Візз Ейр Україна» (wizzair.com) – перша бюджетна (low-cost) авіакомпанія, ліцензована Міністерством транспорту України. Входить до групи компаній Wizz Air. Авіакомпанія розпочала внутрішні авіаперевезення в липні 2008 р. на новому Airbus A320 на 180 місць. На сьогоднішній день флот авіакомпанії складається з двох таких повітряних суден. В 2009 році «Візз Ейр Україна» перевезла більше півмільйона пасажирів.