Відтак, дебют титулованого тренера Віктора Михальчука у Львові вдався не таким, як бажав фахівець та вболівальники.

Хоч і далеко не всі львів’яни знають, що у місті є серйозна волейбольна команда «Барком», однак до спорткомплексу «Грація» завітало чимало глядачів. Немає сумнівів у тому, що у Львові люблять цей вид спорту і без підтримки львівські волейболісти не залишуться. Хто суботнього вечора завітав на домашню арену львівських «гуліверів», шкодувати точно не буде. Гравці обох команд подарували глядачам справжнє свято, у якому інтрига у вигляді переможця та переможеного затягнулася до останнього п’ятого сету.

Перший сет у матчі львів’яни розпочали нервово. Утім, суперник з Дніпропетровська не пішов у далекий відрив. Підопічні Віктора Михальчука поступово перехопили ініціативу і повністю вирівняли гру. Відповідно, у цьому сеті усе тільки розпочалося, коли кожна з команд переступила двадцятиочковий рубіж. Більше у дебютній партії пощастило гостям. Вони перемоги з рахунком 27:25, в той час, коли по ходу партії програвали у два пункти - 22:24.

У другому та третьому сеті львівські волейболісти своєї грою довели, що червоніти за них вболівальникам не прийдеться. Перемоги у сетах з рахунком 25:21 та 25:16 автоматично зробили «Барком» фаворитом матчу.

Різноманітні спортивні змагання, мабуть, і цікаві тим, що не завжди у них перемагає фаворит. Перемога гравців «Дніпра» у четвертому сеті з рахунком 25:18 поставила командам рівні шанси на перемогу у матчі. У п’ятому сеті львів’яни лише одного разу вели у рахунку. Утім, перевага в одне очко (5:4) була лише локальним успіхом галичан у партії. Команди у рахунку «дихали в спині» одна одній до того моменту, поки «дніпряни» не забили 13-те очко. При рахунку 11:13 Віктор Михальчук взяв тайм-аут, однак це дивідендів не принесло. З рахунком 15:12 перемогу у сеті і в матчі святкували гості з Дніпропетровська.

"Звісно, неприємно програвати у першій грі під своїм керівництвом, - каже після гри Віктор Михальчук, тренер «Баркома». – Були близькі до перемоги, однак зробили кілька невимушених помилок. У першій партії рахунок був 24:23 на нашу користь при подачі суперника. Потрібно було прийняти подачу і завдати вирішального удару. На жаль, ми цим шансом не скористалися. Зараз важко мені щось аналізувати, оскільки не знаю ще психологію хлопців. П’ятий сет тільки підтвердив, що нам потрібно ще багато працювати. Гравці старалися, а виходить все у них чи ні, це уже інше питання. Є певні недопрацювання, комусь не вистачає сил на увесь матч. По ходу матчу ми лідирували. Можливо, була якась самовпевненість. Будемо аналізувати помилки. Що сподобалося? Непогано моментами працювали страховки. Утім, поки немає результату, відповідно про якість і малюнок гри говорити не хочеться".

Завтра, 23 грудня, у спорткомплексі «Грація» команди зіграють повторний поєдинок. Початок матчу в 11:00.