У заключних двох матчах чемпіонату галичани впевнено перемогли чернігівську «ДЮСШ-ШВСМ» – двічі по 3:0. По завершенні матчу у Львові усі були в очікуванні результату між «Педуніверситетом-ШВСМ» з Чернігова та дніпропетровським «Дніпром». Поразка гостей у другому матчі дарувала львів’янам перше місце та пряму перепустку до Суперліги. Утім, «Дніпро» таки вирвав перемогу у повторному матчі з рахунком 3:2 і залишив «Барком» на другій позиції у чемпіонаті.

Головне, щоб гравці були задоволені від перемоги, - каже Віктор Михальчук, головний тренер команди. – На такі матчі налаштовувати їх непросто. Утім, добре, що перемогли. Тепер гратимемо у перехідних матчах за вихід в Суперлігу. Там буде важко. Для ігор плей-офф пнеобхідний певний досвід. Це основна наша трудність. Якщо гравці туди ввійдуть, то для них це буде найкраща спортивна мотивація. Вони розумітимуть, що їм потрібно вдосконалюватися. А чи закріпиться команда чи ні, якщо ми потрапимо до Суперліги, це уже інша відповідальність. Є позиції, де у нас є слабкі місця. Є проблеми з подачею, з технічними діями. Якщо гравці усе це вдосконалять або перейдуть на інший рівень, тоді можна про шось говорити.

Чи задоволені своєю роботою у Львові?
Коли я приїхав до Львова, команда була на першому місці, а чемпіонат завершила на другому. Але я усім пояснюю, що команда була на першому місці тоді, коли на п'ять матчів більше зіграла від найближчого переслідувача в таблиці. Повертаючись до останніх двох ігор, то наша команда показувала середній волейбол на рівні команди суперника. Не було належного блокування, подачі, а також деяких інших елементів. Для тренера це стимул працювати у майбутньому. А чи задоволений чи ні своєю роботою, це покаже час. Так чи інакше, тенденцію для розвитку команда отримала вищого рівня.

По завершенні останньої гри регулярного чемпіонату волейболісти «Баркому» приміряли срібні нагороди чемпіонату. Утім, усі з них, мабуть, розуміли, що Вища ліга – це не Суперліги і головне завдання сезону наразі не виконане.

У перехідних матчах за вихід до Суперліги львів’яни зіграють з харківськими «Локо-Експресом» або «Юридичною Академією». Хто буде суперником львів’ян, наразі невідомо.У Харкові команди зіграють 3 та 4 травня, а матчі-відповіді пройдуть у Львові 11-12 травня. Серія триватиме до трьох перемог однієї з команд. Якщо рахунок після чотирьох матчів буде 2:2, львів’яни знову поїдуть до Харкова.