«Кримсода-2» з Красноперекопська не змогла створити проблем амбітній та досвідченішій львівській команді. Підопічні Віктора Михальчука святкували розгромні перемоги у двох матчах – двічі по 3:0.

Зважаючи на те, що львівські волейболісти останні матчі перед власними вболівальниками грали ще у минулому році, далеко не усі знали про те, що команда підсилилася двома гравцями – Тарасом Багрієм та Михайлом Сидором. Обидва провели хороші поєдинки, однак матчі з «Кримсодою-2», мабуть, далеко не ті, у яких можна перевіряти силу та майстерність виконавців, які дійсно повинні допомогти команді пробитися у Суперлігу.

У першому матчі кримчани нав’язали супернику боротьбу лише в одному сеті, однак на більше їх не вистачило. Інші два сети пройшли повністю під диктовку львів’ян.

Дебют повторного матчу для кримчан почався більш, ніж успішно. Гості повели у сеті з рахунком 0:3, після чого тренер львів’ян Віктор Михальчук взяв тайм-аут. При рахунку 0:4 «баркомівці» нарешті прокинулися. Володимир Пилипів, пробивши блок суперника, розпочав ривок своєї команди з рахунком 10:2. Львів’яни повністю перехопили ініціативу і довели сет до перемоги з рахунком 25:14.

Матч з «Кримсодою-2» для Віктора Михальчука, головного тренера «Баркому», був чудовою нагодою переглянути в бою усіх гравців команди, в тому числі і найближчих резервістів. І навіть коли на майданчику була не основа львів’ян, перевага господарів була беззаперечною.

У другому сеті домінування галичан лише залишало відповідь на запитання чи наберуть кримчани хоча б 10 очок у партії. Саме стільки гості і набрали, поступившись з рахунком 10:25.

У третьому періоді львів’яни, розуміючи, що клас та рівень команд відрізняться, дещо розслабилися, однак нервової кінцівки у третьому сеті вдалося уникнути – 25:19.

А потім казали…

Олег Баран, президент ВК «Барком»

Ми підсилилися двома гравцями. Михайло Сидор є родом зі Стрия. Він грав у Лівані, однак повернувся до Львова. Каже, достатньо уже їздити за межі України, а потрібно відроджувати наш волейбол. Інший новачок Тарас Багрій родом з Тернополя. Він грав за «Локомотив-Експрес», однак у нього завершився контракт і він приїхав до нас. Тішить те, що у нас є повноцінні заміни. Краща конкуренція додасть команді більше позитиву. Я тільки за це. Це буде поштовх для хлопців краще працювати і показувати вищі результати. Команду не покинув ніхто. Ті, хто не грали з «Кримсодою-2», знаходяться в обоймі команди.

Щодо матчів з кримчанами, то вони приїхали не тим складом, що ми грали з ними на виїзді. Команда у них молода, хлопці запальні, але досвіду ще не вистачає. Якщо б ми їм дозволили зіграти у свою гру, нам було б непросто. Для нашої команди у цих матчах склалося усе добре. Другий матч мені сподобався більше. Проглядався командний малюнокю. Попри це, нам є над чим працювати.