На прес-конференції були також присутні перший віце-президент Львівської обласної Федерації волейболу Володимир Левків та президент ВК «Барком» Олег Баран.

Упродовж години обговорювались ціла низка питань , зокрема завдання клубу на сезон, на що керівництво відповіло, що ставить найвищі цілі, а саме вихід у Суперлігу.

Під час своєї розмови Володимир Левків наголосив, що в Україні є суттєва проблема – це не надто високий рівень підготовки спортсменів та тренерів, що віддаляє нашу країну від повноцінного розвитку цього виду спорту. Більше того, не вистачає досвіду як в одних, так і в інших.

Для Віктора Михальчука, нового тренера команди, ця посада була викликом, адже до того він зробив перерву у своїй тренерській кар’єрі. Керманич зазначив, що не може обійтись без роботи, бо він професіонал і свій досвід повинен передавати, а не залишати вдома. Михальчук пообіцяв президенту клубу вкласти в команду усе, що знає, та зауважив певні нюанси : «Перш за все потрібно, щоб гравці захотіли, бо просто так на слово ніхто не повірить».

Новий тренер провів вже кілька тренувань та одну спаринг-гру: «Відверто кажучи, різниця велика не по гравцях, а в організації гри, зокрема в системах страховки, блокування, взаємодії, бачення гри, тактика гри тощо. Але ми це поправимо». Також Віктор Михальчук відзначив, що на даному етапі його завдання нічого «не порушити», адже команда іде на першому місці у вищій волейбольній лізі України.

«Моє завдання нічого не порушити. Я бачу, що команда функціонально не готова. Ось ми грали з аматорами, в перший день команда грає, а в другий вже не може, грубо кажучи, задихається. Якщо дам їм на цьому тижні функціональну підготовку, я їх зламаю», - зазначив він. Також є проблеми на конкретних позиціях: «Бачив дві гри і можу сказати, що в команді немає ліберо. Для того, щоб вийти в Суперлігу, треба прийняти м’яч, а ліберо цього не робить, також слабеньке глибинне бачення. Є проблема зв'язкового, вони є, але по техніці це не те, бо сам був зв’язковим, і в мене в команді завжди були прекрасні гравці цього амплуа», - зазначив Віктор Михальчук.

Можна сказати, що «Баркому» повезло, адже за справу взявся олімпійський чемпіон 1968-ого року, володар Кубку світу 1965, чемпіон Європи 1967 та колишній тренер збірної України. Очікуємо від команди Михальчука створення сильної команди Суперліги.
По закінченню прес-конференції Володимир Левків запросив усіх охочих повболівати та поспостерігати за грою команди. Наступний матч «Барком» проведе 16 грудня о 12:00 на домашньому майданчику, що на вулиці Пулюя, 12.