Для цього підопічним Віктора Михальчука необхідно перемогти харків’ян у четвертому матчі. Наразі у серії перемагають львів’яни – 2:1.

У перших двох сетах третього матчу серії, яка після Харкова переїхала до Львова, галичани залишили мало шансів своїм суперникам - 25:18 та 25:20. І лише після двох успішних партій господарі віддали ініціативу супернику. Розслабленістю «баркомівців» юристи скористалися на відмінно. Провалений початок третього сету львів’яни не змогли компенсувати, хоча до цього були дуже близькими. У підсумку сет залишився за гостями – 20:25.

На четверту партію підопічні Віктора Михальчука вийшли максимально зібраними. Вдала гра львів’ян в атаці і у захисті автоматично зробила «Барком» фаворитом поєдинку – рахунок став 7:2 на користь львів’ян. Завойований гандикап на початку партії львів’янам вдалося зберегти, хоча гості були близькими до того, аби перевернути усе з ніг на голову. Наприкінці поєдинку роль лідера «Баркому» взяв на себе Тарас Багрій, який своєю грою неодноразово доводив, що суттєво підсилив львівську команду під час сезону. Саме вдалі завершення атак Тараса Багрія та Миколи Ігнатені наприкінці партії поховали надії «Юракадемії» на продовження матчу. Рахунок сету 25:20 суттєво наблизив львів’ян до виходу до Суперліги. Для цього «Баркому» потрібно ще одного разу перемогти «Юракадемію». Психологічна перевага зараз на боці львів’ян, тому історичний день львівського волейболу може статися завтра, 14 травня. У спорткомплексі «Грація» (ринок "Південний", вул. Щирецька, 36) команди проведуть повторний поєдинок. Початок гри – 11:00. Вхід - вільний.

А потім казали…
Тарас Багрій, гравець ВК «Барком»
Перемогти команду з Суперліги – велике задоволення. Думаю, першим матчем у Львові задоволені і глядачі, і президент нашої команди. Після матчів у Харкові хлопці добре налаштувалися на гру. Тиждень не пройшов даремно: ми тренувалися і аналізували гру суперника. Результат не забарився. Сьогодні не вдалося найкращим чином зіграти на блоці. Це складний елемент гри. А в цілому хлопці справилися з грою.

Звісно, з сильнішою командою грати цікавіше. На таких матчах гравці вчаться і здобувають певні навики. Ми розуміємо, що уже за крок до Суперліги. Головне не розслабитися завтра і добре відпочити перед четвертою грою серії. Дуже мало часу на відновлення. Не останню роль відіграє то, яка з команд це зробить краще. Вважаю, завтра перемогти дуже важливо. Ніхто з гравців нашої команди не хоче їхати в Харків на п’ятий матч. Команда прагне уже відпочити після чемпіонату. Та й хочеться завершити серію перед власними глядачами.