Призовий фонд конкурсу становитиме п'ять мільйонів рублів ($ 170 000). Сума буде розподілена між переможцями, представили кращі програми.

Заявки на участь у конкурсі приймаються з 9 березня по 20 квітня. Мета розробників - написати програмну частину месенджера, використовуючи API соцмережі і орієнтуючись на запропоновані «ВКонтакте» оформлення і інтерфейс програми.

Фінальна програма повинна працювати на смартфонах iPhone з iOS 4.0 і вище і підтримувати push-повідомлення. Основні критерії, за якими будуть оцінюватися додатки - швидкість роботи і відповідність естетиці ВКонтакте.

Охочі взяти участь мають відправити заявку на публікацію написаної ними програми в магазині App Store. Склад журі, яке оцінюватиме програми, поки не уточнюється.

Написати месенджер, що відповідає умовам завдання, має намір також засновник соцмережі Павло Дуров. Його програма буде розглянута у позаконкурсному порядку.

Соцмережа ВКонтакте випустила офіційні програми для мобільних платформ Android, iOS, Windows Phone 7 і Symbian. Функція обміну повідомленнями входить до складу всіх чотирьох програм.