Про це повідомляє власкор «Вголосу».

Так, члени постійної комісії з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва підтримали звернення до Кабінету Міністрів України щодо вжиття заходів, спрямованих на повернення «Луцькому спиртогорілчаному комбінату» статусу окремого підприємства з місцем реєстрації в Луцьку.

Голова комісії Петро Нестерук зауважив, що до 2010-го року комбінат працював на бюджет Луцька, однак тепер він платить податки в місто Бровари, що на Київщині, бо входить до складу ДП «Укрспирт».

«Після внесення змін до чинного законодавства на фінансування міського бюджету передали 5 професійно-технічних училищ, на це потрібно витратити 2016 року більше ніж 42 млн грн. Доведеться дофінансувати з міського бюджету галузі освіти й медицини на 70 млн грн. Також на міські бюджети покладено завдання з фінансування пільгових перевезень громадян. Тож ми проситимемо повернення «Луцькому спиртогорілчаному комбінату» статусу юридичної особи, що сприятиме наповненню міського бюджету», – додав він.

За відповідне рішення члени комісії проголосували одностайно. Тож відповідне звернення до Кабміну рекомендують ухвалити під час чергової сесії Луцької міської ради.