Про це він заявив на вічі проти тарифного терору у Бродах на Львівщині вчора, інформує прес-служба Всеукраїнського об'єднання «Свобода».

Виступаючи на зібранні, Олег Осуховський наголосив, що після Революції гідності не відбулось очікуваних змін.

«Замість боротьби з корупцією бачимо кумівство в органах влади, замість деолігархізації – тиск на простого українця, замість реформ – непомірне зростання тарифів та цін на товари щоденного вжитку. Коли я зустрічаюся з європейськими парламентаріями, то чую від них, що коли б у нашій державі долали корупцію, проводили реформи та позбавили впливів олігархів, то європейці їздили б до нас на роботу. Україна б швидко розвивалася й процвітала. Але чинна влада не хоче цього. Тут і далі панують клановість та кумівство», – сказав він.

«Коли «свободівці» в парламенті ініціювали створення тимчасової комісії з розслідування фактів багатомільярдної корупції урядів Азарова і Яценюка, а мене обрали головою цієї комісії, то вже за кілька засідань мене усунули з цієї посади. А причина в тім, що я відкрито почав озвучувати факти корупції, розкрадання державного майна посадовцями. Теперішня влада й далі прикриває злочинців і представників режиму Януковича, і теперішніх посадовців. Але ми, «свободівці», й надалі протистоятимемо цій несправедливості й разом з усіма українцями вимагатимемо змін», – наголосив народний депутат.

На вічі було ухвалено резолюцію із вимогами до центральних органів влади.