Серпень місяць позначився тим, що стало зрозуміло: влада не може виграти вибори у Ющенка чесним шляхом, — відзначив сьогодні під час прес-конференції керівник передвиборчої кампанії Віктора Ющенка Олександр Зінченко.
За словами Олександра Зінченка, стратегія кампанії Віктора Ющенка виправдана і приречена на успіх, вона є вивірена і чітка. „Стратегія вірна, бо сьогодні Ющенко відвідав 14 областей. На Ющенка приходить і 20 і 30 тисяч людей. Ми пройшли місця, де не ступала нога бюрократа”, — сказав Олександр Зінченко.
Олександр Зінченко зазначив, що на набережній у Ялті на зустріч з Ющенком збирається до 10 тисяч людей. „І нам говорять, що Крим – це регіон, де панує Янукович!”, — відзначив Олександр Зінченко.
Олександр Зінченко наголосив на тому, що відбувається якісна зміна змісту кампанії.
„Починалась кампанія як досить звичайне явище. І досить дивно виглядали прогнози політологів, які говорили, що кампанія буде жорсткою, кризовою, брудною”, — сказав він.
За словами Олександра Зінченка, 8-12 серпня – це були спроби втрутитись в кампанію, втрутитись в особисте життя Віктора Андрійовича. „Це був початок. 12-18 число було присвячене грузинській темі. Нам всім пояснювали, що Україна йде грузинським шляхом, і тут готується запалення всієї країни. З 12 серпня почали виникати елементи надзвичайно високого тиску на прибічників Ющенка. Була розгорнута кампанія тиску по зонам, які належать силовим відомствам. Перше – це фіскальне відомство – податкова адміністрація. Тиск ішов розрахованим, системним шляхом. Були таблиці, переліки, прізвища. Це стосувалось не тільки осіб, які безпосередньо приймають участь у кампанії. Йшлося і про членів сімей”, — відзначив Олександр Зінченко.
„Розрахунок, який обрала влада, є аморальним, цинічним. Він приречений і не буде мати стратегічних наслідків. Але наслідки він вже має, адже ми переконались, що влада інших сценаріїв розробити не може і може тільки повторити сценарій 1999 року. Втягнути „Нашу Україну”, Віктора Ющенка, коаліцію „Сила народу” в цей сценарій”, — сказав Олександр Зінченко.
Сьогодні у Львові перебуває з візитом заступник голови ВРУ, керівник передвиборчої кампанії Віктора Ющенка Олександр Зінченко.