Коли на підмогу активістам приїхали свободівці з народним депутатом України від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Юрієм Сиротюком та оглянули автомобіль, то знайшли списки виборців, пачки з грошима для підкупу та п’ять ящиків горілки, інформує прес-служба ВО «Свобода».

«Ми спіймали на гарячому «тітушок регіонала», який голосував за «диктаторські закони» 16 січня і знову рветься у Верховну Раду на Черкащині. Всі хто голосував за ці диктаторські методи щодо акцій протесту на Майдані, не мають права балотуватися до нової Верховної Ради. Більше того, вони повинні понести відповідальність за криваву розправу над мирними громадянами», – заявив після мітингу в Жашкові заступник Голови Всеукраїнського об’єднання «Свобода», член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони України народний депутат Юрій Сиротюк.

До влади знову прагне прорватися одіозний депутат Нечипоренко, який відомий на Черкащині завдяки тиску та підкупу на попередній виборчій кампанії. Він швидко примкнув до «регіоналів» та надалі відпрацьовує передвиборчі маніпуляції.

«Захищати і відмазувати Нечипоренка приїхала міліція – це аваківщина в дії. З’ясувалося, що навіть зловити правопорушників на гарячому недостатньо, якщо вони скупляють голоси для місцевого олігарха. Начальник Жашківської міліції А. М. Білик, в кабінеті якого висить портрет Нечипоренка, складу злочину не побачив, адже після перевірки машини зловмисників ні грошей, ні списків виборців не стало. Факт великої кількости горілки списали на потреби для вечері. Натомість свободівців та місцевих активістів довго допитували у якості свідків. Викликає подив, що після Революції гідности навіть у невеликих містах розгортається контрреволюція негідників. Міліція знову закриває очі на очевидний підкуп, вседозволеність олігархату та протегує осіб, що формували режим Януковича», – сказав депутат.

Свободівець звернувся до міністра МВС України, зв’язався з радником голови МВС Антоном Геращенком і попросив втрутитися у ситуацію для негайного реагування щодо фактів підкупу виборців. «Правоохоронна система не може надалі впливати на волевиявлення громадян. Після Революції гідности суспільство не потерпить терор та вседозволеність місцевих князьків і вдасться до народної люстрації», – підсумував Юрій Сиротюк.