Після неодноразових запевнень з боку влади, що немає ніякої небезпеки для здоров’я  на територіях, заражених продуктами горіння жовтого фосфору, а відтак і твердої заяви губернатора Петра Олійника про те, що мешканці заражених територій не мають за що отримувати грошової компенсації, бо там ситуація прекрасна, як на курорті, «Вголос» вирішив оприлюднити витяги із листів наших читачів, які вже встигли провести відпустку у цих та інших місцях:

…Оздоровлювався в Ожидові з Олійником і Кузьмуком. Не рекомендую. Постійно бухають і брешуть в телевізор.

…Садовий: Поки летів з Іспанії , програв теплоенерго і парк «Знесіння» в карти. Пішов він нахрен, цей Янукович! Прилетів до Львова – а тут така фігня. Вирішив – лечу в Швейцарію, але карти з собою більше не беру!

…Чудово відпочили в Ожидові! Хочеш — сидиш в хаті, хочеш — дивишся як горить фосфор. Мінус — нема жратви, води і каруселі.

… Мирослав Сеник: Спочатку перервав відпустку, щоб поздоровити Олійника з днем народження, а вже менше як через тиждень – ця фігня в Ожидові. Ні порядку, ні графіка. Вирішив більше відпустку не переривати, задовбали!...

…Турфірма «Буські світлячки» пропонує: Ожидів! Відпочинок до смерті!

Львівська міська організація СПУ пропонує нагородити Рудьковського званням «Герой України» за те, що він НЕ ДОПУСТИВ фосфор у Львів.