Під час свого виступу Юрій Кармазін наголосив на тому, що ситуація в країні є катастрофічною і призвели до неї ті, хто закликав народ проголосувати «проти всіх».

«Ви думаєте, ми живемо в 2010 році? Ні! Влада своїми діями повертає нас до 1996 року, але фактично нас повертають до Конституції 1936 року, у в якій було записано все, але не робилося нічого до часу, коли люди на все мали право, але раптом почали зникати. Вони зараз приймають за два дні в обох читаннях закони, які лише вивчати треба кілька днів», - зазначив Юрій Кармазін.

За словами Кармазіна, все, що зараз відбувається в країні потрібно не президенту, а його оточенню, саме «свита Януковича» вирішує куди буде рухатись країна, а те, що влада зробила з Конституцією можна назвати «державним злочином».

«Чому ми повинні виконувати забаганки Хорошковського? Чому в той час, коли наша Конституція забороняє будь-яке перебування закордонних військ в країні в Криму досі залишається Чорноморський флот? Ми зараз бачимо, що Партії регіонів «потрібна вертикаль». Знаєте де використовують вертикаль — у колонії, там є начальник колонії, керівники загонів та наглядачі. Зараз в нашій країні в кожній галузі, в кожній області - повсюди наглядачі Януковича», - сказав Юрій Кармазін.

Юрій Кармазін закликав людей бути спокійними та прагматичними на виборах, щоб не наробити знову помилок.

«Від того, яку оцінку дадуть виборці тим, хто доводить країну «до ручки», залежить наше з вами майбутнє. Ці вибори — шанс створити нормальну владу хоча б на регіональному рівні», - підсумував Юрій Кармазін.