З часу подій, що відбулися на Майдані, минуло вже 6 років. А наша влада протягом цього часу не те, що не спромоглася, а навіть не наблизилася до встановлення істини у цих подіях.

Про це у коментарі «Вголосу» розповів юрист, кандидат юридичних наук, почесний працівник прокуратури України, адвокат і правозахисник Олексій Баганець у відповідь на питання: «Чи можна очікувати найближчим часом результати розслідування подій на Майдані?».

«І тут перш за все претензії треба пред’являти тим, хто був біля керма нашої держави з 2014 року по 2019 рік. І вже в меншій мірі – чинній владі», - наголосив він.

І додав: «Також прикро, що наша теперішня Генпрокуратура, зокрема Генпрокурор, коли виникло питання, аби включати п’ять ексберкутівців у списки, відсторонює від справи групу прокурорів  і призначає нову групу, яка під час судового засідання не заперечує, аби цим підсуднім змінили міру запобіжного заходу. А це нонсенс! Цих осіб ж звинувачують у вбивстві десятків людей, тому яка тут може бути зміна запобіжного заходу?».

Більше читайте тут: «Реванш: причини і наслідки».