Про це йдеться у зверненні першоєрархів католицьких та православних церков Львівщини до християн з приводу складної ситуації в нашій країні.

У посланні владики українських церков звертаються до всіх християн з проханням єднатися заради подолання агресії та збереження соборності.

«Закликаємо продовжувати молитовне єднання, за змогою звершувати свої духовні подвиги із тілесними обмеженнями заради того, щоб мир запанував найперше в нашому серці, адже досягнення миру – це також боротьба за життя. Закликаємо підтримувати одне одних, допомагати знаходити правду у власному серці, побачити в необхідності – єдність, у сумніві – свободу, в усьому – любов, бо мир – це дар Божий. Мир є ділом справедливості й плодом любові», – йдеться у зверненні.

Водночас єпископи наголошують, що українці повинні остерігатися того, щоб не звикнути до постійних новин про смерті та каліцтва військових і не відучитися співчувати пораненим та їхнім рідним.

Крім того, владики просять боротися із «хворобою, яка опанувала наше суспільство», – корупцією – власним життям, забути про комфорт та спокій і першим відгукнутися на крик своєї землі про допомогу.

«Віримо в те, що, об’єднавши наші зусилля, подолаємо агресію й лють заради гідності та тих моральних цінностей, які є фундаментом нашого спільного непереможного майбутнього, збережемо даровану нам Богом Свободу й не допустимо розділення нашої Батьківщини», – йдеться в посланні.

Звернення підписали владика Ігор Возьняк, архієпископ і митрополит Львівський УГКЦ, владика Димитрій Рудюк, митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП, владика Макарій Малетич, митрополит Львівський УАПЦ, владика Мечислав Мокшицький, архієпископ-митрополит Львівський РКЦ, владика Філарет Кучеров, єпископ Львівський і Галицький УПЦ.