Владислав Каськів – лідер ГП «Пора», кандидат в народні депутати від БНУНС

Пане Владиславе, сьогодні президент проводить зустріч із лідерами помаранчевих сил щодо коаліційної угоди. Чи має «Пора» застереження до тексту угоди?

Очікується, що ця угода тільки завтра-післязавтра розглядатиметься на політраді блоку НУНС.

Я член політради блоку, а проекту угоди я ще не бачив в очі.

У президента розглядається комплекс документів. Перш за все, це звичайно угода про створення коаліції. Також розглядається і програма коаліції демократичних сил, яка для «Пори» є більш суттєвим документом, ніж сам текст угоди. Для нас важливіші питання що робити, ніж хто це робить.

Угода передбачає відповідь на питання хто це робить, а програма – що робить.

Вчора лідер БНУНС Юрій Луценко повідомив, що не всі представники блоку погодились підписати угоду про створення демократичної коаліції і виступають за її широкий формат. У цьому контексті згадувались Іван Плющ та Юрій Єхануров…

Луценко не озвучував офіційну позицію блоку. В блоці є лише один політичний орган, який може озвучувати політичну опозицію блоку. Це є політрада блоку і уповноважений нею голова.

А які настрої в самому блоці, чи всі представники блоку НУ-НС виступають за підписання коаліційної угоди з БЮТом?

Я абсолютно категорично вважаю, що всі 72 депутати від блоку «Наша Україна – Народна Самооборона» підтримують створення коаліції з Блоком Юлії Тимошенко.

Але є серйозне питання. Думаю добра половина буде проти застосування імперативного мандату, продовження мораторію на створення ринку землі та ряд інших ідеологічних позицій.

Всі кандидати від БНУНС підтримують створення коаліції з Юлією Тимошенко в мене сумніву немає.