ДБР у Миколаєві повідомило про підозру двом поліцейським, які взяли участь у нібито затриманні розшукуваного за шахрайство іноземця.

Про це повідомила прес-служба ДБР.

Зокрема, начальника ізолятору тимчасового тримання одного із відділів поліції та заступника командира взводу одного із відділів ГУ Нацполіції в Одеській області підозрюють у шахрайстві, вчиненому групою осіб та зловживанні службовим становищем.

Повідомляється, що два підприємці домовились з іноземцем про придбання сільськогосподарської техніки на території Польщі та її перевезення до України. Іноземний громадянин за продаж та доставку запросив у бізнесменів 19700 євро. Про факт цієї угоди також знали підозрювані правоохоронці, котрі перебували у змові з іноземцем.

Так, під час передачі грошей за техніку підозрювані правоохоронці зімітували затримання іноземця. Поліцейські одягнули на нього кайданки та вивезли у невідомому напрямі, вилучивши також 19 700 євро, які вже були у сумці іноземця.

Таким чином поліцейські зі спільником заволоділи коштами та розподілили їх між собою.

У ході досудового розслідування іноземного громадянина затримано. Відповідно до баз Інтерполу, він перебуває у міжнародному розшуку за вчинення шахрайських дій на території Польщі.

Нагадаємо, що у Полтавській області ДБР викрило податківця, який вимагав хабар на величезну суму.