Стали відомі деталі про страшну аварію, яка трапилася 7 листопада у Харкові: там авто влетіло у людей.

Водія Volkswagen, який у Харкові збив 4-х людей на острівці безпеки на перехресті проспекту Науки та вулиці Космічної, затримали.

Про це пише gazeta.ua.

Свідки кажуть: поводився неадекватно перебував під дією чи то наркотиків, чи то алкоголю

Йому 22 роки і він іноземець. За словами свідків, він поводився неадекватно і перебував під дією чи то наркотиків, чи то алкоголю. Але в поліції цю інформацію покине підтверджують. Кажуть, що призначили низку експертиз.

Водій їхав зі швидкістю 120 км/год. В людей на острівці безпеки в'їхав прямо зі смуги, призначеної для повороту наліво. Раніше він уже потрапляв у поле зору поліції. А також є інформація, що цього разу він брав участь у вуличних гонках, розповів перший заступник міського голови Харкова Ігор Терехов.

Винуватець трагедії вже потрапляв в поле зору поліції

"Винуватець трагедії вже потрапляв в поле зору поліції. У цьому році під заставу в 105 тисяч гривень він був випущений за різанину. І це дуже цікавий нюанс, який багато може розповісти правоохоронцям і жителям Харкова про характер і нахили цього любителя швидкої їзди. Я дуже сильно попрошу керівництво правоохоронних органів, щоб з особливою ретельністю була перевірена інформація про те, чи було це гонками по центральному проспекту Харкова. Якщо так - то другий учасник цього "змагання" теж повинен понести відповідальність", - розповів Терехов.

Запевнив, що усім постраждалим нададуть необхідну допомогу.

Водій Volkswagen - уродженець однієї з арабських країн, за інформацією соцмереж . І він дійсно їхав наввипередки з іншим авто. Під час гонок Volkswagen отримав удар від "суперника" і вилетів на острівець безпеки, де збив людей, що чекали зелений сигнал світлофора.

Як писав "Вголос":