Народний депутат України Тарас Чорновіл, коментуючи інформацію про тяжкий стан народного депутата Ігора Плужникові, заявив: "В Україні часто з'являються хвороби саме в дуже невідповідний момент. Просто якийсь незрозумілий збіг політичних обставин".

І далі: "Я не хочу нікого особисто підозрювати, але зовсім недавно до мене дійшла інформація, що телеканал "Інтер" має бажання купити Петро Порошенко. І раптом – токсичний гепатит фактичного власника Ігора Плужникова. А гепатит і панкреатит – сумно відомі хвороби, що можуть загрожувати життю людини в результаті дії деяких хімічних елементів. Ми знаємо історію про депутата Запорізької області, коли він умер буквально миттєво від такої хвороби. Саме в нього в той момент і були супротивники і вороги, у яких були жорстокі наміри".

"Я не хочу щось твердо стверджувати, але я дуже бажаю власнику "Інтера" одужання і збереження у своїх руках телеканала, адже дуже сумно, якщо це зв'язано з маніпуляцією довкола нього протилежних політичних сил. Дуже сподіваюся, що не буде навмисного прискорення розвитку хвороби", - підкреслив Т.Чорновіл.

Утро