Як повідомляє прес-служба міськради, сьогодні, 25 грудня, о 12:51 до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради надійшла інформація про те, що на вул. Кобилиці (Франківський район) заміновано автомобіль, під днищем автомобіля знаходиться вибуховий пристрій.

Зі слів власника автомобіля, його сусіди повідомили, що 24.12.2015 року близько 8:30 біля його автомобіля перебував незнайомий чоловік. Власник автомобіля вирішив про цей факт повідомити чергову службу СБУ о 12:30 25.12.2015 року.

На місце події прибули підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова, згідно з «Планом дій…». Місце події було огороджено, виставлено охорону, припинено доступ сторонніх осіб. Вибухотехнічний відділ НДЕКЦ при ГУ МВС України у Львівській області провів обстеження автомобіля.

Зазначимо, що речник головного управління національної поліції Львівщини Світлана Добровольська раніше не підтвердила припущення учасників спільноти «Варта-1» у «Facebook» про те, що автомобіль належить головному архітектору Львова.