У Львівській області за минулу добу зафіксовано нові смерті від коронавірусу.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Жінка, 1958 року народження, померла 10 травня. Позитивний результат тесту, який підтвердив у неї коронавірус надійшов 19 травня.

Пацієнтку госпіталізували до Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи. У жінки були супутні захворювання - ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба.

Другий пацієнт - жінка, 82 роки, померла 8 травня. Позитивний результат тесту, який підтвердив у неї наявність коронавірусу, отримали аж 19 травня. Жінка була госпіталізована до Сокальської центральної районної лікарні. У пацієнтки були супутні захворювання - двобічна пневмонія, ішемічна хвороба серця.

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 30 осіб. Скеровано на самоізоляцію 30 осіб. Знаходяться в стаціонарах 362 хворих. 168 у Львівській обласній інфекційній лікарні, 64 - в Центрі легеневого здоров"я, 49 - у 8 міській клінічній лікарні, 66 - у госпіталі ветеранів війни та репресованих, 8 - у Стрийській міській лікарні, 5 - у Кам"янко- Бузькій лікарні, 2 - в Стебницькій міській лікарні.

34 людини перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 12 на ШВЛ. Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 38 мешканців Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 1136 осіб. Заперечено у 3970 людей. Померло 32 особи. Одужали від Коронавірусної інфекції 225 осіб.

38 позитивних: м. Львів - 21, Пустомитівський район - 6: с. Солонка -3, с. Лисиничі - 2, с. Сокільники -1; Золочівський -1 (с. Заставне); Яворівський - 6, м. Яворів - 1, с. Рясна-Руська -1, с. Мужиловичі -1, м. Новояворівськ -2, с. Поруденко -1; Перемишлянський - 1 (с. Суходіл); Жовківський - 1 (м. Дубляни); Городоцький - 1 (м. Городок).