Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони.

«Сьогодні, 1 лютого, вночі в районі виконання завдань за призначенням (населений пункт Червоний Чабан Херсонської області) сталася пожежа в польовому таборі військової частини, в результаті якої 6 військовослужбовців ЗС України загинули, 11 отримали поранення», - йдеться в повідомленні.

На місці надзвичайної події працює спецгрупа Миколаївського зонального відділу військової служби правопорядку у Збройних сил, яка і з'ясовує її обставини.

За словами начальника спецгрупи полковника Андрія Тимошенка, травмовані військовослужбовці автомобілем швидкої медичної допомоги були оперативно доставлені в Чаплинську районну лікарню, де їм надана перша медична допомога.

Станом на 07:00 пожежу було локалізовано. На місці працюють вибухотехніки, працівники ВСП, представники силових структур.

Причина загоряння наметів і ступінь пошкодження військового майна буде встановлений в ході перевірки, підкреслили в Міноборони.

Як повідомляв «Вголос», у с. Червоний Чабан (Херсонська обл.) в одному з наметів, де розміщувалися бійці Тернопільського батальйону територіальної оборони «Збруч» вночі 1 лютого стався вибух.

Місцеві видання повідомляють, що вибух стався внаслідок загоряння саморобної буржуйки.