ВО „Свобода” не збирається припиняти розклейку плакатів про Віктора Януковича у Львові, адже у їх змісті немає нічого протизаконного. Про це „Контекст-медіа” повідомив голова ЛОО ВО 2Свобода” Андрій Парубій.
„Ми будемо і далі продовжувати розклеювати листівки, адже вони не містять нічого протизаконного. Сам прем’єр-міністр оприлюднив ці данні у біографії і ми можемо поширювати це, злочину в цьому немає”. ― сказав він.
Щодо затримання трьох членів ВО „Свобода” за розклеювання даних плакатів, то Андрій Парубій розглядає такі дії правоохоронців як форму тиску з боку влади у ході передвиборчої кампанії. „Це неприпустимо, ми не маємо особливих претензій до міліції, але вважаємо , що їх заставляють виконувати комендантські функції і будемо звертатися до міліції і громадськості, щоб правоохоронці перестали виконувати функції політичних жандармів”. ― зазначив він.
13 вересня в 22.10 у Львові на площі Митній працівниками Личаківського райвідділу міліції було затримано трьох членів ВО „Свобода” в момент розклеювання рекламних агітаційних листівок за підписом ВО „Свобода”. Плакати-листівки наступного змісту: зона-прем’єр-президент, де є орфографічні помилки у слові „прем’єр”, а також зазначено роки судимості Віктора Януковича і те, що судимості було знято. Поруч тексту на плакаті обличчя Януковича і надпис ”Свобода” проти”.