Поки мовна реформаторка Ірина Фаріон відпочиває, несамотньо шпацируючи вечірнім Львовом, її товариші по зброї пишуть заяви з вагонами помилок. А взагалі, враження таке, що заяву, яку Ви можете прочитати нижче і побачити на фотографіях (1 і 2), написала російськомовна людина, або ж її (заяву) Плаєм перекладали з російської мови.

З досвіду відомо, що свободівці відразу ж кинуться писати на відзиви, що такого не існує в природі, що то всьо провокація, або ж будуть виправдовуватись, що то хитрожопий хід, щоб в черговий раз заявити про себе. Бо як заявила одна підписана особа на наших відзивах: "негатив – це теж реклама".

Пам'ятаючи про Ейнштейна, не будемо дивуватись тотальній людській тупості вселенського масштабу. Просто читайте і виправляйте помилки. Хоча Ваші мізки зроблять це швидше, ніж Ви почнете про це думати. Успіхів! Панове свободівці, не прогулюйте лекції Ірини Фаріон, читайте її мудрі книги і буде Вам щастя, місце в парламенті, пляж на Канарах та амбівалентна любов Володі Путіна.

"Львівська міська організація ВО "Свобода" глибоко стурбована нелегальним перебуванням у м. Львові осіб іноземного громадянства. Особливе занепокоєння викликають ймовірні наслідки господарської діяльності нелегалів у нашому місті. Протягом останніх років Львів зазнав справжньої атаки економічних іммігрантів, які заповнили ринки м. Львова, забираючи робочі місця у корінних жителів міста.

ЛМО ВО "Свобода" вважає, що нелегельні (1) іммігранти:

1. Підсилюють зовнішній антиукраїнський соціокультурний вплив на суспільство, прямим наслідком якого стане деукраїнізація м. Львова.

2. Створюють агресивно налештовані (2) стосовно титульної нації формування етнічних автономних співтовариств зі своїми субкультурою й традиціями, які існують за межами правового поля .

3. Становлять небезпеку для мешканців Львова, через щільний (3) зв'язок з кримінальним міжнародним бізнесом (наркотики, зброя, тероризм).

4 . Сприяють зниженню життєвих стандартів та якості життя львівян (4) спричиняючи зростанню (5 ) безробіття серед населення міста. На стихійних та легальних ринках безперешкодно здійснюють торгівельну діяльність темношкірі іноземці (???), не зустрічаючи жодного спротиву правохоронних (6) органів.

5. Провадять реалізацію несертифікованої продукції легкої та харчової промисловості піддаючи прямій загрозі життя та здоровя (7) громади м. Львова.

6 Сприяють посиленню залежності економіки м. Львова від трудових ресурсів інших держав (???).

7. Зумовлють (8) відплив грошових коштів з міста в країни батьківщини емігрантів.

8. Здійснюють безпосередній тиск на сферу соціалього (9) забезпечення та житлово-комунальний сектор.

9. Підвищують обсяги тіньового сектора економіки міста.

Вище наведені негативні наслідки нелегальної іміграції спричиняють ксенофобські та расистські настрої серед львівян (10), з усіма випливаючими звідси наслідками.

Тому зважаючи на небезпеку нелегальних емігрантів іноземного походження титульній нації, здійснюючи волю наших виборців та усвідомлюючи відповідальність перед майбутніми поколіннями вимагаємо:

1. Від Президента України В. А. Ющенка:

скористатись правом законодавчої ініціативи та у стислі терміни приняти (11) жорстке антиімміграційне законодавство, переглянути систему утримання і депортації нелегальних мігрантів;

внести в паспорт графу "національність" і впровадити відповідні доповнення в закон "Про громадянство";

розробити цілісну антиіміграційну (12) політику та створити механізми її реалізації.;

впроваджувати обмеження на в'їзд нелегальних імігрантів (13), в тому числі - квотування працевлаштування іноземців, диференційовано за регіонам та секторами економіки.

2. Від Управління МВС у м. Львові:

припинити злочинну діяльність мафіозних етнічних угрупувань. Здійснити комплексну перевірку щодо незаконної видачі паспортів громадян України нелегальним іммігрантам;

здійснити комплексну перевірку стихійних ринків та місць компактного проживання іноземців на предмет їхнбого (14) законноснності (15) проживання у м. Львові;

3. Від Службі Безпеки України:

вжити усіх заходів для припинення корупційних дій митної та прикордонної служби.

3. Від департаменту економічної політики спільно з управлінням економіки ЛМР:

провести аналіз впливу нелегальних емігрантів на економіку м. Львова, та визначити шляхи й напрями подолання негативних наслідків економічної міграції.

З повагою,

депутати Львівської міської ради

Василь Павлюк

Іван Гринда

Степан Павлюк

Роман Плахтій

Яромир Самагальський

Маркіян Лопачак

Андрій Хомицький

Олег Махніцький

Людмила Шекета"