Відкласти питання про підвищення тарифів за послуги КП “Рівнеоблводоканал” вирішили депутати Рівнеради під час учорашнього засідання сесії.

Як зазначив міський голова Рівного Віктор Чайка, перш ніж підвищувати тарифи потрібно вивчити думку рівнян з цього приводу. Роз’яснення та проект рішення з цього питання будуть опубліковані в місцевих ЗМІ, упродовж місяця це питання обговорюватиметься прийматимуться пропозиції від городян. Після цього депутати Рівнеради розглянуть його на сесії.

З ініціативою про підвищення тарифів виступив керівник ОВКП ВКГ “Рівнеоблводоканал” Володимир Хомко. За його словами, нині вони покривають близько 80% витрат підприємства, востаннє їх змінювали п’ять років тому. За цей час збільшилася мінімальна зарплатня, подорожчали паливо-мастильні матеріали та електроенергія. Тому Володимир Хомко наголосив на необхідності збільшення тарифу.

Для підприємств організацій та установ плату за водопостачання планується підвищити з 1,55 гривні до 3,18, за каналізацію - з 98 копійок до двох гривень 43 копійок.
Громадянам доведеться платити за водопостачання 90 коп (нині – 72 коп), за водовідведення - 60 коп (нині 46 коп).

На сьогодні в Рівному вода одна з найдешевших в Україні. Наприклад, у Житомирі сплачують за водовідведення 80 копійок і гривню за водопостачання, мешканці Чернівців платять відповідно 1,32 гривні та 45 копійок, наразі подані на затвердження нові тарифи у Луцьку.