ДТП, в яке потрапив службовий автомобіль з донькою першого віце-спікера Адама Мартинюка, було зроблене не з вини водія цієї машини.

Такі дані попереднього слідства, які сьогодні в Києві на прес-конференції озвучив перший віце-спікер Адам Мартинюк, відповідаючи на запитання журналістів про судовий процес у даній справі.

«Наскільки мені відомо, попереднє слідство показало, що водій службового автомобіля не порушував правил, а, на жаль, порушив правила, і не тільки правила, але і мав неприємності той хлопець, який потрапив у аварію».

Мартинюк зазначив, що його донька на законних підставах перебувала в службовому автомобілі, оскільки, згідно закону «Про державну службу охорони», передбачено, що на членів сімей десяти осіб, що охороняються, в державі, до числа яких входить перший віце-спікер, поширюється право користуватися державною охороною. «Моя донька - член сім’ї і має право на охорону, яка забезпечується, у тому числі, і службовим транспортом, і мала всі законні підстави, на жаль, знаходитися 29 лютого рік тому в автомобілі, які потрапив в таку ситуацію», - зазначив він.

Нагадаємо, що 29 лютого 2004 року біля тренувальної бази в Кончі-Заспі під Києвом відбулася автокатастрофа, в результаті якої загинув український гімнаст, член олімпійської збірної країни, абсолютний чемпіон Європи і призер Олімпіади в Сіднеї Олександр Береш.

В машині з номерами Верховної Ради, яка зіткнулася з його автомобілем, перебуває дочка Адама Мартинюка.

ForUm