Про це під час прес-конференції на тему: «Стан перевезення пільгових категорій пасажирів на міських та приміських маршрутах. Пропозиції з поліпшення перевезень у Львові» розповів голова обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства Юрій Кривенко, передає кореспондент «Вголосу».

«Сьогодні у Львові не вистачає близько 30% водіїв. Наприклад, у «Фіакрі» бракує 50 водіїв, в АТП-1 – 55. Загалом 180 водіїв не вистачає на маршрутах нашого міста. Є брак водіїв і в області, але він не такий відчутний», – зазначив Юрій Кривенко.  

За його словами, кадровий відтік, перш за все, пов'язаний з тим, що працедавець, окрім заробітної плати нічого водію не гарантує. Також колись водії як працівники транспортного підприємства мали цілий пакет соціальних гарантій, окрім достатньої зарплати.

«Зараз середня зарплата у транспортних підприємствах області становить від 2700 до 3600 грн. Лише два підприємства області мають середню зарплату більшу, ніж 4 тисячі грн. Це комунальне АТП-1 у Львові та 31-ше Львівське підприємство, яке обслуговує в основному міжміські та приміські маршрути».

Як писав раніше «Вголос», на сьогодні на Львівщині існує проблема із забезпеченням маршрутів транспортними засобами.

Нагадаємо також, з жовтня на Львівщині знову зросте вартість проїзду у маршрутках.

 

«Вголос»