Очільницю Національного інституту раку в Києві Олену Колесник звинувачують у причетності до корупційних схем з медичними препаратами.

Про це заявила журналістка Яніна Соколова на сторінці у Facebook.

За її словами, Колесник підставляє власних підлеглих, які намагаються боротися з хабарництвом у медичній установі.

Соколова наголосила, що саме там її лікували від раку. Журналістка вказала і те, що зарплата директорки – 12-14 тисяч гривень.

Незважаючи на це, донька Колесник навчається у Франції, а сама вона їздить на недешевому Volvo XC40. Чоловік чиновниці – проктолог у державній лікарні. Володіє автівкою VolvoV90 cross country.

За словами Соколової, Колесник також навчилася обходити систему держзакупівель ProZoro. У зв’язку з дерибаном державних коштів в Інституті раку немає ремонту, ліфти системно не працюють, через що пацієнтів не можуть вчасно відвезти на операцію. Крім того, більшості з них доводиться самостійно купувати собі ліки.

“Олена звикла до схем, але їй вкрай некомфортне сусідство з головним лікарем Інституту раку. Він не є частиною схеми. Тому що його цікавить не новий Volvo, а нові умови для пацієнтів інституту. Саме тому Олена почала війну проти Андрія Безносенка. І шляхом брудних методів та створення керованої комісії (яка звинуватила Андрія в тому, що навіть не входить у межі його компетенції – хоча б посадові обов’язки вивчили перед тим, як наклеп писати) усунула Андрія від обійманої посади. Не будьте, як Олена”, – розповіла Соколова про злочинні дії директорки Інституту раку.

Вона закликала владу і правоохоронні органи втрутитися в ситуацію і вжити необхідних заходів для покарання корупціонерів.