Володимире Євгеновичу, вітаємо з переобранням на посаду президента федерації тенісу Львівщини. Підбийте підсумки своєї роботи за чотири роки.
Дякую. Радий, що за чотири роки нам вдалося створити команду, яка оживила тенісне життя на Львівщині. У нас зросла кількість членів федерації, та й взагалі зросла кількість бажаючих займатися цим видом спорту. Вдалося створити і провести турніри, які раніше були відсутніми у нашому календарі. Це міжнародний тенісний турнір ITF UKRZAKHID, участь у якому беруть юнаки та дівчата до 18-ти років з різних країн світу. Також тричі провели міжнародний турнір ТЕ3 LVIV OPEN. Імпульсом для популяризації тенісу на Львівщині також стали дорослі чемпіонати України.

Окрім турнірів, було започатковано кілька заходів, які ніколи не проводилися раніше. Це , зокрема, програма «теніс - дітям», яка допомагає дітям-сиротам пізнати цей вид спорту. Вихованець львівського тенісу, екс-капітан збірної України на Кубку Девіса Орест Терещук давав майстер-класи дітям. Зрештою, як і один з найсильніших українських тенісистів Сергій Стаховський. Було проведено також кілька суддівських семінарів, на яких арбітри змогли покращувати свою кваліфікацію.

Утім, за ці чотири роки не все вдалося зробити. Було декілька чинників, які мене переконали залишитися на цій посаді. Нам не вдалося покращити матеріально-технічну базу. Сто років тому на Львівщині було значно більше кортів, аніж є зараз. Ця проблема не вирішена досі. Ми розробили проектну пропозицію щодо будівництва тенісної академії і передали її міському голові Андрію Садовому. Уже навіть є назва – «Золотий Лев». Хочемо збудувати її на базі стадіону львівського трамвайно-тролейбусного управління. На жаль, відповіді поки що не отримали. Є обіцянки, що все буде добре, однак вони уже тривають два роки. Поки це питання не вирішене, будемо над ним працювати. Вважаю, негарно залишатися при посаді віце-президента федерації тенісу України, не допомігши максимально федерації тенісу Львівщини. У багатьох містах України є тенісні клуби та академії. Не хочу перераховувати міста, однак у Львові, на жаль, немає досі. Буде погано, коли у цьому питання керівники міста вставлятимуть «палки в колеса». Нам потрібна їхня допомога.

Користуючись нагодою, хочу подякувати нашим спонсорам, які протягом чотирьох років нам допомагали. З ними налагодилася хороша співпраця, і ми залюбки її продовжимо. Це «Райффайзен Банк Аваль», «Idea Bank», «Ензим», «Рукавичка», «Галка», Туристична компанія «Трайдент», «Моршинська» та багато інших.

На чим ще плануєте працювати у майбутньому?
Проблема є у тому, що багато тенісистів та тренерів покидають наше місто. Кращих тенісистів області будемо підтримувати. От нещодавно наша команда поїхала на навчально-тренувальний збір до Болгарії. У нас є також заслужені тренери України: Зенон Домбровський, Ярослав Заторський, тренер з великим досвідом Віра Яремкевич. Також маємо молодих та перспективних тренерів. Хочемо, аби вони усі залишилися у Львові. Чимало наших тренерів поїхали шукати кращої долі за кордон. Є й такі, що працюють в Україні. Утім, вони не працюють у Львові, адже тут немає жодних умов.

Нещодавно перспективна наша тенісистка Анастасія Федорошин переїхала зі Львова в Донецьк, однак про якісь особливі успіхи чути не доводиться…
Зізнаюся, ми довго дискутували з тренерами та її батьками їхати їй чи ні. Як тенісистка, вона починала у Львові, і нам було дещо прикро, що вона покидає наше місто. У цій ситуації треба було врахувати де вона може більше досягнути. Усе обміркувавши, прийняли таке рішення. Вона бере участь у багатьох міжнародних змаганнях і думаю, що ще себе покаже. Переконаний у тому, що вона буде успішною тенісисткою. А у Львові будемо все робити для того, аби нашим гравцям було комфортно. Будемо наближати до тих умов, які можуть запропонувати успішніші міста.

У цьому році в календарі львівської федерації тенісу заплановано 20 турнірів.
Так, проведемо ці турніри, в тому числі і ITF UKRZAKHID, і ТЕ3 LVIV OPEN. Усі турніри будемо проводити для жителів Львова та гостей міста. Дякую федерації тенісу України, які нам довіряють проводити такі заходи. Вони нам допомагають у різних питаннях. З ними приємно мати справу (сміється).

Вітаю усіх з наступаючим новим роком та Різдвом Христовим. Здоров’я Вам, добра та перемог не тільки у спорті, а й у житті.