Дуже хороші враження, приємно, що перемогли. Важка гра була. На початку у нас багато чого не вдавалося, випадали лінії. В цей момент захисники і воротар добре зіграли, витримати перші 20 хвилин. Я знаю, як «Карпати» грають. В ті часи коли я тут грав, «Карпати» старалися перші 15-20 хвилин грати на швидкості, з пресингом. Старалися забити гол. Ми витримали цей тиск, заспокоїлися. Розстановок кілька зробили по перерві. І вийшов дуже хороший тайм. Могли ще забити. І «Карпати» теж могли забивати, але воротар нас виручав.
Очевидні проблеми були зліва в захисті...
Нємчанінов не вписався в гру. Мабуть, переживав. Прийшлося замінити його. Але він молодий, ще все у нього попереду.
Тримали зв'язок з Кварцяним?
Якщо можна, я не буду відповідати на це питання.
Телефон у вас був...
Так, він дзвонив. Переживав сильно. Ми не хотіли розчарувати тренера. Все ж йому зробили серйозну операцію. Хотіли подарунок йому зробити. Для нього головне перемога, хоча якість гри могла би кращою бути.
Кажуть, у вас фінансові проблеми...
В країні напружена ситуація. Страждають і клуби. Але наше керівництво все для того робить, щоб ліквідувати заборгованості. Вони є, але скоро все стане на свої місця.
Ви грали за «Карпати». Які у вас особисто були враження, коли виводили команду?
Я у Львові на цьому стадіоні грав в 79-у році. Я тут виріс як футболіст, робив перші кроки, забивав голи. Потім, у складі «Волині» забивав «Карпатам». Зараз обіграв «Карпати». Атмосфера тут завжди була чисто футбольна. Сьогодні було мало уболівальників, але це з погодою пов’язано та з обстановкою в країні.
Доля повернула вам перемогу за нічию в першому колі?

Повезло тоді «Карпатам». За 5 хвилин до кінця забили гол курйозний. Була тоді помилка воротаря. Але футбол тим і цікавий, що є завжди помилки. «Карпати» хотіли перемогти, але нам трішки повезло. Не могли карпатівці забити, дуже добре воротар зіграв. Все, що летіло – ловив. В Туреччині ми його награвали. Кічак у нас основний воротар.

Джерело: ФК "Карпати"