Львів’яни ставляться толерантно до громадської приймальні кандидата в Президенти України Віктора Януковича, а у деяких випадках ― прихильно,― повідомив сьогодні на прес-конференції голова приймальні, заступник голови ЛОО „Трудова Україна” Володимир Клюс.
За два тижні роботи громадської приймальні вже звернулося 175 осіб.
60% від загальної кількості звернень ― від пенсіонерів, учасників війни, інвалідів, одиноких громадян, які не мають можливості оплачувати комунальні послуги та інші витрати. Населення цікавиться можливістю отримання пільг (батьки яких ― учасники війни, нагороджені орденами і медалями СРСР), повернення заощаджень за минулі роки, можливе вирішення судових справ (стосуються аварій на дорозі, поділу квартир, позови до місцевих органів влади та ін.).
Окрему категорію звернень становлять звернення на комунальну тематику: ремонт покрівель, газових розрахунків, відключення електроенергії в селах області, нестабільної подачі води; скарги на несвоєчасне вивезення сміття, поганий стан доріг.
Молодь звертається з приводу тимчасового заробітку, молодіжного кредитування та роботи.
Малі підприємці прагнуть знати про зміну законодавства даної категорії підприємництва, інвестиції, кредитування, вихід на зовнішні ринки, причини подорожчання палива.
„Якщо люди розпитують про Віктора Януковича, то ми розказуємо про нього. Але не нав’язуємо свою думку”, ― розповів Володимир Клюс.
„Ми працюємо зі зверненнями, пишемо супроводжуючі листи і відсилаємо їх у виборчий штаб, а там уже вирішується, кому і як допомогти. Особисті звернення Віктору Януковичу ми відсилаємо у Київ”, ― уточнив Володимир Клюс.
За його словами, приймальня працюватиме не тільки в стаціонарному режимі ― спеціалісти також виїжджатимуть в районні центри.
Всього у Львівській області працює 12 громадських приймалень кандидата в президенти Віктора Януковича, з них одна ― у Львові.