«Скала» - молода команда у процесі становлення гри, - каже Володимир Миколайович. - Зважаючи на це, не виключені поразки. Нас більше цікавить малюнок гри, а також те, щоб гравці повірили в себе та свої сили. Як для першого офіційного матчу, малюнок гри мене влаштував. Не думаю, що ми сьогодні награли на поразку. Була нічийна гра. З обох сторін була однакова кількість гольових моментів. Мабуть, вирішальну роль зіграв досвід суперника. Ця команда майже одним складом притирається уже 4-5 років.

Чи будуть ще новачки у команді?
Процес селекції у нашій команді не буде зупинятися. Ми будемо брати тих молодих гравців, які своєї роботою доводитимуть, що можуть прогресувати.

У другому таймі Ви намагалися освіжити гру, випустивши на поле ще двох новачків.
Цілий день йшов дощ і, звісно, на такому полі витримати два тайми важко функціонально. Нових гравців ми ще переглядаємо і себе проявити даємо шанс кожному. Незважаючи на поразку, ми ставимо високі цілі і ця невдача нас аж ніяк не зупинить.