Хоч і місце стриян в турнірній таблиці далеке від бажаного, однак гравці, керівництво команди та тренерський штаб будь-що налаштований підняти команду у другому колі чемпіонату. Як «Скала» проводить зимове міжсезоння, кореспондент Вголосу дізнавався у головного тренера команди Володимира Книша.

Володимире Миколайовичу, в якій формі гравці вийшли з відпустки?

Усі гравці на відпустку отримали певні завдання і, коли вони повернулися в табір команди, було помітно, що, скажімо, з зайвою вагою нікого немає. Усі, за винятком захисника Євгена Гладинця, тренуються з великим бажанням. Гладинець проходити реабілітаційний період після операції. Ймовірно, він повернеться до загальної групи через місяць. На нього ми розраховуємо, оскільки до того як він зазнав серйозної травми, був перспективним футболістом.

Які завдання Ви давали хлопцям на відпустку?

У них було завдання відвідувати басейн, пропливати певну відстань. Окрім того, звісно ж, пробіжки та різні вправи. У них все було розписано. Для того, аби все виконувати, гравцям потрібно було на це виділити в день від 45-ти хвилин до години.

Як команда буде готуватися до другого кола чемпіонату?

На базі у Моршині розпочали тренування у дворазовому режимі. Окрім тренувань, відвідуємо тренажерний зал. Поки ні з ким грати не будемо. Роботу сплануємо так, аби працювати шість днів, а на сьомий відпочивати.Загалом команда у нас молода і ми багато проводимо навчальних вправ. Перша частина чемпіонату показала, що за моментами ми не програли майже жодного матчу, а наша реалізація бажає бути якомога кращою. Багато у нас вправ пов’язані з воротами, а точніше з завершальною стадією атаки.

Чи поїде «Скала» на тренувальний збір за кордон?

Наш президент Микола Кміть нам обіцяє, що у березні команда полетить на збір до Туреччини.

Раніше були чутки, що «Скала» один зі зборів проведе не в Туреччині, а в  Іспанії.

Є кілька причин чому Туреччина нам підходить більше. По-перше, в Іспанію треба візи і по-друге в Туреччині є команди нашого рівня, з якими ми можемо проводити спаринги. В Іспанії усе важче. Там зазвичай до сезону готуються вищі за класом команди, ніж ми, а місцеві команди в цей час грають у своїх чемпіонатах і їм спаринги проводити нецікаво. Відтак, орієнтовно після 7-ого березня ми полетимо в Туреччину. Усе дуже просто: ми хочемо повернутися в Україну, коли уже не буде снігу.

Така проблема була минулого року, коли після Туреччини «Скала» знову тренувалася на снігу…

Так, ми з цим уже зіштовхувалися і хочемо уникнути подібних проблем.

Які уже є домовленості щодо товариських матчів?

Уже вели перемовини з дублюючим складом «Говерли» та «Волині». Вони погодилися, залишилося тільки назвати точні дати цих поєдинків. Хотіли домовитися з «Карпатами», однак усі вікові групи команди до сезону готуються в Туреччині.

Є певні домовленості з керівництвом ФК «Тернопіль». Вони попередньо погодилися приїхати на наше штучне поле, яке є у селі Довгому. Можливо, ще зіграємо товариський матч з винниківським «Рухом», чемпіоном обласної Прем’єр-ліги.

Зараз ми тільки втягуємося у сезон і також плануємо зіграти кілька двосторонніх матчів. Зараз у нашій обоймі є 29 гравців, частина з яких зі «Скали», що грала у чемпіонаті області.

Чи приєднався до табору «Скали» гравець збірної України U-19 Олег Квич?

Так. Нарешті у мене є час його переглянути. Півроку він їздив зі збірної України і можливості глянути на нього у мене не було.

Чи бачили його матчі за збірну на меморіалі Гранаткіна?

Повністю матчі не дивився, однак переглядав відрізки ігор. Що скажу? Враження непогані, у нього є усі шанси потрапити до першої команди «Скали».

Яка ситуація з новачками команди? Чи буде «Скала» підсилювати склад?

Наразі потенційних новачків на тренуваннях немає. Порадившись з керівництвом команди, ми вирішили, якщо і буде поповнення в команді, то максимум це три футболісти, які до нашої команди приєднаються трішки пізніше. Звісно, прізвищ поки не називатиму, однак скажу, що це усі місцеві футболісти атакувального плану.

І на останок, чи поступають в клуб пропозиції щодо покупки тих гравців, які уже є в обоймі команди?

Є три футболісти, на яких полюють деякі клуби, при чому не тільки українські. Цікавляться деякі команди з першої ліги, а також з-за кордону.

Розмовляв Богдан Пастернак