Володимире Миколайовичу, чи стало для Вас несподіванкою запрошення на тренерський місток «Скали»?
Не можу сказати, що несподівано, однак усе відбулося доволі швидко, так само як і приймалося рішення. Трішки обдумавши дану пропозицію, одразу дав добро. Зраділо око, коли побачив які умови є в цієї команди. У Моршині є база, академія, чимало хороших полів. В багатьох командах другої і першої ліги такого немає.

Клубна інфраструктура зіграла основну роль у Вашій згоді очолити «Скалу»?
Так. З тих пропозицій, які у мене були, це було дуже важливо.

Куди Вас запрошували?
Окрім команд з України, пропонували їхати на роботу в Грузію і Латвію.

Що знали про «Скалу» до того, як приїхали в Моршин?
Я знав, що є така команда, однак не більше цього. Гравців команди я не знав. От тільки зараз познайомився з ними. Знаю уже як кожного звати (сміється). Це за винятком трьох людей, які через травми наразі відсутні на зборах. Працюю тут уже тиждень. Перші враження уже склалися.

І які ж вони?
Позитивні. Зараз у нас молода команда і, звісно, потрібно підсилюватися. А з тих гравців, що ми маємо, є чимало футболістів хорошого рівня з непоганою перспективою.

Розкажіть детальніше про підсилення команди.
Розмови з президентом команди були, однак це наша внутрішня кухня. Скажу одне, що вони будуть. Деякі гравці на днях підпишуть контракти зі "Скалою". Утім, прізвищ наразі не називатиму.

Зі «Скали» до «Карпат» перейшов основний воротар команди Василь Шпук. Вочевидь, голкіпера підпишете у першу чергу.
Так. На днях з ним буде підписано контракт. (За словами президента команди Миколи Кметя, клуб уклав трирічний контракт з воротарем Денисом Рильським – Авт.)

За що, на Вашу думку, команда зможе реально боротися у наступному сезоні?
У другій лізі тепер гратимуть 19 команд і будуть дуже великі роз’їзди. У нас буде 11 виїздів більше, аніж тисячу кілометрів. Зважаючи на це, а також на те, що ми наймолодша команда у другій лізі, очікувати стабільність буде складно. Чималу частину сезону ми проведемо на колесах, тому зараз важко щось прогнозувати. Попри це, будемо ставити питання вигравати у кожному матчі.

Які завдання поставило перед Вами керівництво команди?
Це боротьба за вихід у першу лігу.

Чи виграє друга ліга від того, що відтепер стане єдиною зоною і у ній буде 19 команд?
Зараз чимало людей думають над цим запитання. Я не працював у друзій лізі до того, і мені важко дати однозначну відповідь на це запитання. Потрібно спочатку попробувати, а після цього зробити якісь висновки.

Хто буде фаворитом чемпіонату?
Думаю, ті лідери, які залишилися з попереднього сезону. Є хороші команди зі Сходу України, є команди, які можуть вистрелити. Словом, складно щось передбачити.

Грати у який футбол будете вчити молодих футболістів?
Ми повинні грати у сучасний футбол. Мова йде про швидкість прийняття рішення, командна швидкість, командна взаємодія. Можу вас запевнити, що ми будемо багато атакувати і не будемо забувати про захист.

І на останок, як команда готуватиметься до нового чемпіонату?
Звісно, що ми будемо у Моршині. Навіщо нам кудись їхати, якщо у нас тут Австрія? У нас нічим не гірше, ніж там. Щодо спарингів, то граємо  нашою другою командою матчі Прем'єр-ліги області. Чимало хлопців з основної команди там беруть участь. Через ці матчі готуємось до чемпіонату у другій лізі.

Як Вам рівень чемпіонату Львівщини?
Дуже хорошого рівня. Окрім того, у людей є чималий інтерес до нього. Скажімо, на останній наш матч у Самборі прийшло понад дві тисячі глядачів.