На жаль, Євгену зіграти проти прибалтів не судилося – у таборі збірної він зазнав прикрого ушкодження. Натомість Володимир Костевич таки дебютував за молодіжку, причому доволі результативно.

«Мені було дуже приємно, коли я дізнався, що Сергій Ковалець запрошує на відбірковий матч. Раніше не доводилося виступати у складі збірних, тому цей виклик став дуже приємною несподіванкою. Прийняли мене добре, у таборі збірної чудова атмосфера і дружній колектив».

«Звичайно, я мав бесіду з Сергієм Ковальцем. Розповів про себе, про те, на яких позиціях виступав у «Карпатах». У стартовому складі я не з’явився, зате вийшов одразу на другий тайм. Тренер поставив мене на позицію лівого нападника. Хоча в клубі я граю в обороні, але перелаштуватися не було складно. Вдалося включитися у гру і віддати дві результативні передачі. В принципі, вони були досить схожими – спершу подав з флангу на ногу Будківському, який красиво замкнув передачу, а згодом вже навісив форварду на голову – йому знову вдалося переграти воротаря. Після матчу Сергій Ковалець сказав, що й надалі за мною буде слідкувати, тож у мене є стимул для плідної роботи» – розповів Володимир Костевич.

Джерело: ФК «Карпати»