ЛЬВІВ, 9 СЕРПНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Депутат Львівської обласної ради Володимир Кожан обраний головою правління Західноукраїнської спілки промисловців і підприємців.

Про це Presstime повідомив виконавчий директор ЗУСПП Ігор Кошель.

Ігор Кошель пояснив, що підприємці вирішили створити громадську організацію ЗУСПП, зважаючи на проблеми, які є у відношеннях влади і підприємництва і зважаючи на те, що немає згуртованої сили, яка би відстоювала інтереси бізнесу і промисловців.

Установчі збори ЗУСПП відбулися у кінці червня. У них взяли участь представники ділових кіл Львівщини від більшості районів області. На зборах було прийнято статут організації, обрано правління, голову правління і виконавчого директора, а також рішення про звернення до УСПП з проханням включити ЗУСПП в склад УСПП.

3 серпня відбулося спільне засідання Кабміну України і правління УСПП, на якому було прийнято рішення про затвердження статуту ЗУСПП і про введення голови правління ЗУСПП в склад правління УСПП.

Володимир Кожан у коментарі агентству зазначив, що мета діяльності ЗУСПП — консолідація зусиль підприємців в захисті їх інтересів, в налагодженні діалогу між бізнесом і владою, активної участі у соціальних проектах, допомога молодим підприємцям.

Сьогодні ЗУСПП є єдиним представником УСПП в регіоні. ОПОЛ, колишнє регіональне відділення УСПП на Львівщині, рішенням правління УСПП було виведене зі складу Союзу.