У селі Красів Миколаївського району та у селі Корчин, Сколівського району, а також на курорті Катранка, що в Одеській області, під пильним оком провідників, семінаристів та священників оздоровлювалися діти із Сихівського масиву Львова, Пустомитівського та Яворівського районів, віком від семи до тринадцяти років. За словами керівника таборів о.Руслана Греха, під час відпочинку діти гартували не лише свій фізичний стан, а передовсім духовний. «Щоденні літургії, катехізація, читання Святого письма допомагали дітям не лише пізнати основи християнського вчення, але й заглибитися в його сутність, щоденно відкривати Бога та його милості по-новому, із більшим розумінням», - зазначив о.Руслан Грех.

- Такі літні дитячі табори у нас стали традиційними. Ідею підказало саме життя. Українська греко-католицька церква завжди дбала про становлення духовного світу людей і особливий акцент ставився на молодь та підростаюче покоління, - наголосив настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці, протосинкел Львівської архиєпархії УГКЦ о.Орест Фредина. «Тому, я в особливий спосіб хотів би висловити слова щирої подяки усім спонсорам та меценатам, зокрема депутатові Львівської обласної ради Володимиру Кожану, який найбільше долучився до справи відпочинку дітей. З паном Володимиром у нас зав'язалися тісні стосунки і вірю у їхнє продовження. Переконаний, що Господь Бог, віддячить меценатам сторицею за їхню щедрість, адже вони допомагали дітям», - зазначив о.Орест Фредина.

Слід зауважити, що депутат Володимир Кожан постійно усіляко сприяє церквам та релігійним громадам, підтримуючи добрі наміри утвердження у реальність християнських принципів. І особливо, коли це стосується дітей. Нещодавно, пан Кожан виступив меценатом дитячого релігійного фестивалю «Дитина у колі родини», під час проведення якого Володимира Дмитровича нагороджено почесною грамотою Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту України та оголошено подяку «за вирішення питань соціального захисту дітей та створення сприятливих умов для їх розвитку».