"Теоретично розв’язка будуватиметься, адже без неї неможливо організувати нормальний рух, – заявив начальник управління архітектури містобудування та інфраструктурних проектів ЛОДА Володимир Лаврін. – Але в найближчий перспективі коштів на це нема.


Через те, що влада і селяни, які продавали землю, не змогли знайти компромісу, ми втратили 200 млн гривень, які виділялися на зведення розв’язки".

Нагадаймо, як з’ясували журналісти програми журналістських розслідувань "Народний контроль", земля, яку напередодні Євро-2012 ледве не з бойовими діями і погрозами відбирали у мешканців села Зубра, що біля Львова, заростає бур’янами. Попри це, Львівська адміністрація судиться із трьома селянами, які відмовилися продавати свої городи під будівництво транспортної розв’язки.


Людям пропонували по 650 гривень за сотку. Ситуація доходить до абсурду. Селяни не розуміють, чому з ними судяться, а отже, не дозволяють користуватися городами.

"Транспортна розв’язка – це лише привід, аби забрати у простого люду землю. Маємо оригінальну корупційну схему, яка базується на державних засадах", – відзначив правозахисник у галузі земельного законодавства Андрій Петришин.

Джерело: zik.ua