Після майже трирічної плідної співпраці пост головного тренера клубу залишає Володимир Рева, його обов`язки переходять до Анатолія Петрика, який досі був асистентом головного тренера.

До стрийського клубу Володимир Рева прийшов у вересні 2010 року. До цього працював у багатьох командах- як в Україні, так і за кордоном. Футбольним знавцям Володимир Сергійович запам'ятався, насамперед, своєю роботою в ФК «Тирасполь» впродовж 2004-2008 років, коли очолювана ним команда тричі брала участь у європейських кубкових турнірах: 2004 – у Кубку UEFA, 2006-2008 роках – у Кубку Інтертото. До цього Володимиру Реві довелося попрацювати з юнацькими збірними України, асистентом головного тренера рідної для нього вінницької «Ниви»та луцької «Волині». До переходу у «Скалу» він обіймав посаду головного тренера хмельницького «Динамо».

Після переїзду до Стрия, Володимир Сергійович почав опікатися як головною командою ФК «Скала», так і Академією футболу. Досить швидко підняв авторитет цієї справжньої кузні талантів до рівня кращих футбольних шкіл України. Та й друголігова «Скала» помітно прогресувала, посідаючи щораз вищі місця у турнірній таблиці. І нині, без сумніву, будучи наймолодшою за віком, є однією з найсильніших і найперспективніших команд другої ліги.

ФК «Скала» та щирі вболівальники дякують Володимиру Сергійовичу за плідну співпрацю і бажають нових досягнень на футбольній ниві та здобутків у подальшій тренерській кар`єрі.

Джерело: ФК «Скала»