Помаранчева більшість міської ради, яка складається з представників БЮТ та Нашої України, внесла на розгляд сесії опротестований прокурором району проект розподілу земельних ділянок, поданий виконкомом міської ради.

„Ми обурені діями міських обранців, адже до переліку осіб, які подала таз звана помаранчева коаліція потрапили чиновники, представники правоохоронних органів, товсті гаманці та  дочки, свати, куми керівництва міської ради та депутатів від блоку БЮТ, Нашої України, Руху, - каже депутат від Партії рігіонів Жовківської міської ради Волошин Володимир – Не зважаючи на ініціативу депутатів-регіоналів, розглянути пропозиції земельної комісії, в роботі якої ми взяли безпосередню участь про виділення землі  справді потребуючим людям, а це сім”ї ветеранів війни, учасники боєвих дій, інваліди, багатодітні, воєни УПА, репросовані, політв”язні, депутати проігнорували цю пропозицію. В результаті відбувся справжній антизаконний дерибан землі”.

На запрошення громадської приймальні кандидата в Президенти Віктора Януковича у роботі сесії взяли участь представники цих сімей, проте рішенням більшості їх інтереси були проігноровані.

Володимир Волошин переконаний, що рішення таки буде визнано протизаконним і людей вдасться захистити.

„Ми людей не залишимо і робитимемо все для того, аби опротестувати це рішення, бо воно є незаконним”, - впевнений Ворлодимир Волошин.

Депутати-регіонали готують відповідне подання в правоохоронні органи, прокуратуру, аби дії чиновників були покарані по закону.