Президент України Володимир Зеленський переїхав до державної резиденції “Конча-Заспа”. Напередодні глава держави продав свій будинок у селі Іванковичі у Київській області.

Про це повідомляє Офіс президента України.

Як заявили у прес-службі глави держави, інформація про продаж будинку 7 липня була розміщена в Єдиному державному реєстрі декларацій.

Зеленський також повідомив про суттєві зміни у своєму майновому стані Національне агентство з питань запобігання корупції.

Згідно з даними на сайті НАЗК, президент продав свій будинок в Іванковичах Валентині Дмитрівні Кісєль, яка є повною тезкою дружини заступника голови фракції “Слуга народу” Юрія Кісєля.

Додамо, що в останній декларації Зеленського, крім будинку в Іванковичах, також вказана квартира у Києві.

Зазначимо, перед заявою Офісу президента журналісти програми “Схеми” опублікували розслідування, в якому розповіли, що президент Зеленський вже декілька днів приїздить до державної резиденції “Конча-Заспа”. Минулого року в резиденції зробили ремонт за майже 200 тисяч гривень з державного бюджету.

Крім того, перед другим туром президентських виборів Зеленський говорив, що не бачить сенсу в житті президента у державних резиденціях.

“Нехай у цих резиденціях живуть дітки. Давайте зробимо там … табір відпочинку”, – заявляв тоді Зеленський.

Зеленський-актор у серіалі «Слуга народу» – в 2015-му:«Кортежі – нах*! Пільги ваші – нах*! Дачі – нах*! Щоб простий…

Опубліковано Схеми: корупція в деталях – RFERL Четвер, 9 липня 2020 р.