«Стан команди неважливий, - починає розмову Володимир Журавчак. - ФК Львів перебуває на останньому місці в турнірній таблиці. Чудес в футболі не буває. Утім, зробимо усе для того, аби команда грала і ми виконали бажане завдання. У нас кожна гра буде «кубковою». Звісно, може скластися по-різному, однак можу вас запевнити, що команда буде битися і старатися показати змістовну гру. В команду намагатимемося запрошувати гравців з львівського регіону. Інші гравці не так віддаватимуться все за честь клубу, міста. Попри це, гадаю, буде кілька гравців з інших областей.

Конкретних прізвищ наразі називати не буду. Ви усе дізнаєтеся найближчим часом.З 6-7 лютого проведемо перший 10-ти денний збір у Винниках. Там уже поступово визначатимемося зі складом гравців, які виступатимуть у другому колі змагань.  З попереднього складу ФК Львів до другого кола готуватиметься захисник Руслан Мостовий. З командою тренується ще кілька гравців, які виступали раніше. Будемо дивитися наскільки вони будуть готові допомогти команді вирішувати поставленні завдання

Зараз у нас буде чимало товариських матчах, на яких ми зможемо визначитися з деякими молодими гравцями, які грали ще у першому колі та з потенційними новачками. Усе буде залежати від матчів. Меморіал Ернеста Юста дасть відповідь на деякі запитання. Жаль, що зараз погодні умови не дозволяють переглядати гравців. У залі СКА, де ми зараз тренуємось, такої можливості не маємо, оскільки це зовсім інший футбол. Там неможливо визначити функціональну можливість гравця. Зараз будемо мало говорити, будемо багато працювати. Можливо, в команду прийдуть гравці, які грали раніше і ще не дограли своє в футболі. Їм буде за 30, але вони будуть служити львівському футболу. Другий збір проведемо на Закарпатті, а третій плануємо на півдні України.

Якщо буде хороша співпраця з Карпатами, хай у нас пограють гравці, які не є не на виду у цій команді. На мою думку, теперішньому тренеру команди Володимиру Шарану буде приємніше подивитися на них у дії тут у Львові. Це краще, аніж віддавати їх куди-небудь в оренду і не мати про них інформації. Ми б хотіли підібрати 20-22 гравці, які б підходили нашим критеріям. До завершення чемпіонату 13 турів. Відрив від передостаннього місця сім очок. Ви самі усе розумієте. Можу вас запевнити, що очки ми набирати будемо. Уже інше питання чи їх нам вистачить», - підсумував Володимир Журавчак.

Фото з офіційного сайту ФК Львів