Учора, на урочистому засіданні з нагоди дня міліції, нагороду Володимиру Кожану вручив начальник головного управління МВС України у Львівській області Василь Пісний. «Я щиро дякую Володимиру Дмитровичу за постійну допомогу та сприяння для покращення матеріальної та технічної бази органів внутрішніх справ, за розуміння проблем української міліції, - наголосив під час урочистостей генерал-лейтенант Пісний.

- У нелегкий економічний час ми живемо. Тому я прекрасно розумію труднощі і міліції, в тому числі. Важко вимагати від патрульного чогось надзвичайного, якщо він  не має на чому виїхати на виклик, а поряд із розкриттям злочину  думає як прокормити свою родину, - сказав Володимир Кожан. – У межах можливого намагаюся допомагати не лише органам внутрішніх справ, але й іншим державним установам. Проте, особливий акцент роблю на допомозі малозабезпеченим та дітям-сиротам, - наголосив депутат Львівської обласної ради Володимир Кожан. «Міліції я хотів би у переддень свята побажати, найперше, безпеки та Господнього покровительства», - підсумував пан Володимир.

На урочистостях з нагоди дня міліції, що відбулися сьогодні у Львівському міському управлінні ГУМВСУ у Львівській області, кращим міліціонерам міста було вручено 15 грошових премій від мецената Кожана.

Також, стало відомо, що Володимир Кожан надав суттєву фінансову допомогу ГУМВСУ у Львівській області. За даними міліцейських джерел, кошти використано на придбання зимового одягу для працівників обласної міліції.