Провідні підприємці та лідери громадських об’єднань з усіх регіонів України, керівники регіональних відділень УСПП, представники центральних та місцевих органів влади, банківських та фінансових установ, міжнародних організацій аналізували економічну ситуацію в Україні, розмірковували над досягненням позитивної динаміки росту промисловості та виходом із кризи. У заяві, яку прийняли учасники зібрання, підприємці й промисловці зокрема застерегли владу від повторення помилок попередніх років щодо надмірної соціалізації бюджету на наступний рік. «Натомність, - йдеться у документі, - у проекті державного бюджету необхідно передбачити достатні кошти, що будуть спрямовані на підтримку економічного розвитку України». Також підприємці та промисловці закликали всі політичні й громадські формування, владні структури до консолідації зусиль щодо підтримки економічного прогресу.

Під час наради Президент Українського Союзу промисловців та підприємців, народний депутат України Анатолій Кінах привітав присутніх із Днем підприємця та вручив пам'ятні відзнаки й подарунки. Грамоти, золоті значки та годинники УСПП отримали підприємці та керівники регіональних відділень, котрі, як зазначив Анатолій Кінах, найбільше долучилися до підтримки УСПП та своєю працею задля зміцнення економіки довели свій патріотизм. Серед нагороджених і голова Західноукраїнської спілки промисловців і підприємців, депутат Львівської обласної ради Володимир Кожан. З нагоди Дня підприємця йому вручено «Золотий значок УСПП».

Нагород також удостоїлися й інші представники Львівщини. Народний депутат України Анатолій Кінах вручив золоті годинники із викарбуваною символікою й абревіатурою громадської організації, першому заступнику голови ЗУСПП Ігореві Щадилові, та виконавчому директорові ЗУСПП Ігореві Кошелю.

А у переддень професійного свята, голова Західноукраїнської спілки промисловців і підприємців, депутат Львівської обласної ради Володимир Кожан, привітав усіх підприємців Західного регіону нашої держави. «Шановні підприємці! У цей нелегкий для України час, Ви, як ніхто, робите усе можливе, аби забезпечити діяльність та розвиток української економіки. На Ваших плечах важка ніша добробуту українських родин, адже за Вами стоять мільйони наших співгромадян, забезпечити працею та гідною оплатою за неї – святий обов’язок кожного підприємця. Бажаю Вам невичерпної енергії, впевненості, успіху! Усім Вам та Вашим працівникам – здоров’я, витримки, благополуччя! Нехай береже милостивий Господь!», - наголосив голова ЗУСПП Володимир Кожан.