Українському боксеру Володимиру Кличку повернули всі чемпіонські пояси, які він втратив в бою з британцем Тайсоном Ф'юрі. Зазнавши поразки рішенням суддів в 2015 році, українець втратив титули за версіями WBA Super, IBF і WBO, пише Mixsport.

Згідно з регламентом боксерських федерацій, під час поєдинку чемпіонські пояси знаходяться у супервайзера, який після оголошення результату бою віддає їх старому або новому чемпіонові. Вночі 28 листопада 2015 року після завершення поєдинку пояси опинилися у Тайсона Ф'юрі.

Але потім все три світові боксерські організації замовили і прислали британцеві нові, а українцеві повернули «його» пояси. Такий символічний крок федерацій був свого роду визнанням заслуг Володимира перед світовим професійним боксом.

1 червня ці чемпіонські пояси з'являться в Києві в музеї Кличко, який в цю дату відсвяткує шестиріччя з дня свого відкриття. Відвідувачі музею зможуть їх побачити після 10 червня, коли музей відновить свою роботу.

Як відомо, минулого року Український екс-чемпіон світу в суперважкій вазі Володимир Кличко остаточно спростував інформацію про те, що він збирається повернутися в професійний бокс.