Велика волохата зубра стирила Юща в українського народу. Величезна волохата зубра забрала Віктора Ющенка у густі-густі джунглі. Велетенська волохата зубра накрила Віктора Андрійовича Ющенка конкретною шнягою.

2 жовтня 2008 року. Нормальний ранковий приход. Хочеться спати, але Ющенко пообіцяв відкрити в приблизному районі 10 години (з виїздом в 9:00) новозбудовану школу в Зубрі.

Реєстрація на міжнародному економічному форумі інстальована. Виїзд на Зубру. Мєнти змітають на стрийському хайвєї всі кари в праворучну колєйку. Народ ніби їде на роботу, але мєнтам пофіг. Тре завезти сонних журналістів на зустріч з прєзіком всієї України. Пофіг, що Садік перекопав увесь Львів, шукаючи скарби Полуботка. Лягавка відпрацьовує командирський голос в країні так званої 3-ї демократії.

Зубра. Асфальтова дорога, яку цілодобово заливали руками, ногами і катками. Прикольна школа. Море кіндерів. Усі в вишиванках. Вміють в Україні зробити приємне президенту. Зроблені останні манікюри і мейк-апи за останні мані-мані. Немовлят принесли подивитись на живого Ющенка. Мейбі, Ющ і на цей раз візьме когось на руки і спророкує світле майбутнє акі Касандра Дельфійська.

Копівський пес перевіряє журналістські бебехи. Після перевірки пса запихають в багажник жигулів і закривають багажник. Куди дивиться Грінпіс, Юнеско, ООН і Юнісеф? Звіряче поводження з тваринами тільки підтверджує попередню думку про тюряжність усієї території України та офіційну можливість силовим структурам виявити свій потяг до агресії і регресії.

Через годину чекання приходить коротке повідомлення. Ющенка не буде. В його літака виявились технічні трабли і він через 20 секунду польоту сів на землю. Щоб аварійна посадку знову не твайснулась в його історії, він забрав літак Тимошенко, яка мала летіти в Москву.

В Зубру прийшов конкретний облом. Люди так готувались, а в Ющенка, як завжди, винна невістка. Валим в універ. Рауль Дюк і доктор Гонзо паралельним курсом намотують американську мрію на штопор.

Універ, заради безпеки гаранта перетворено на концтабір. Традиційна перевірка через рамку може повторюватись до безкінечності, якщо випадково виходиш з зони, створеної уявою охорони в піджачочках.

Цікавих фейсів немає. Наші і поляки тусуються праворуч від лівого ока великого Франка, всі інші іноземці – ліворуч від правого ока Каменяра. Кміть в ажурі. Сеник в екстазі. Як написав хтось розумний в презентаційній брошурці: "Пан Сеник демонструє відданість знаковим консервативним цінностям: любов до родини, відданість Україні, віру в Бога". Можна хахахати.

Садовий у мріях стирених в Мартіна Лютера Кінга. Березюк проводить останній тренінг. Садік, як паршивий двійкар, похнюплено вислуховує усі настанови гуру. В тій ж брошурці, останнє речення його (Садіка) привітального слова звучить майже апокаліптично: "Львів – саме той надійний та перспективний майданчик для розвитку Вашого бізнесу, який Ви так довго шукали". Бідні бізнесмени.

Якби не було Юща, усе б було тіп-топ. Жодних напрягів від київських трудящих невидимого фронта. Постійне перевіряння речей канає під відкриту тупість, але охорона переконана, що це повага до президента. Якщо ж ти не любиш Ющенка, на тебе дивляться великими очима. Головне, що вони нічого не пояснюють, що, де, як і тому є нагода похвалити роботу львівських менів з прес-служби ЛОДА. Хось щось світле у всі цій форумній фігні.

Як Ви вже здогадуєтесь, Ющенко запізнюється. Навіть, якщо він приїде, втикати на його вітальне слово з балкону просто впадло. Здається, для Ющенка оце його постійне запізнювання – це єдина можливість реалізувати свій потяг до влади. Країною він не керує, то хоч усі будуть чекати (довго і нудно) його величну шишку.

В зал для пресух приходить Ірина Ваннікова, яскраво демонструючи любов до романів Стендаля. Червоне і чорне – то якісь галімі замуткі. Ваннікова повідомляє про аварійну посадку Ющенка і про пересідання на резервний літак. Про літак Тимошенко жодного слова. Вина Тимошенко в тому, що вона в Борисполі не привіталась з Ющенком.

Юща немає і в голову стріляє дурка. Виникає ідея журналістського флеш-мобу: Ющенко заходить, а всі журналісти сплять (деякі й справді вже сплять). Але відсутність в Україні свободи слова відганяє флеш-мобні галюцинації у вирій.

Нарешті Ющенко опускається на горизонти. Щось починає чесати. Він задовбаний. На тлі загального незараха своєму імунітету, Ющенко починає говорити цікаві речі. Знаковою фразою стає його педалювання на "романі на стороні" у Тимошенко. Якби сказали псевдо-феміністки, Ющ поводиться як типовий волохатий самець. Відомий консерватор Вік Андрійович (чит. абзац про Сеника) уявляє себе в ролі голови сімейства, а Тимошенко підпадає під роль мамашкі-берегині, яка має пам'ятати про кіндерів, кухню і кірху. В голові Юща крутиться якесь повне ватерлоу. Йому, що своєї Каті не вистачає, шо це, блін, за переноси?

Якісь любовні трикутники. БЮТу і НСНу тре спочатку розібратись між собою, а вже потім кликати Литвина.

Ющенко постійно уявляє себе в ролі супергероя. Він постійно готовий відповідати на якісь виклики. Наголошує на армії якій не має шо їсти, але в якій все масово розкрадається. Ющ налітався та наїздився на танках і його потягнуло на подвиги. А після подвигів він хоче приходи додому на свіжий борщик, варенички і шлангувати. В той час, коли він рятує планету, Тимошенко має працювати від зорі до зорі, від штахети до планети. Йому кажуть про економічну кризу, а він гордо заявляє, що Україна дала (минулий час) адекватну відповідь на виклики економічної кризи.

Тимошенко, безперечно, сучка ще та, але в голові Ющенка вже не ватерлоу, а якась ізмєнна турбулентність. Потрібно пити якісь транквілізатори, чи шо?

Повний серйоз доводить Юща до того, що він проголошує те, що вища освіта стала доступною і більш справедливою, а українське суспільство не таке, як було 4-5 років тому.

На якій планеті живе цей чувак? Якщо б Янукович Томущович став президентом, з України виїхала б туча народу. Тепер те ж відбувається за Ющенка, якого викрала величезна волохати зубра і заховала в шизанутих джунглях. Деколи потрібно вертатись на землю. Рауля Дюка і доктора Гонзо на довго не вистачало, а тут батько великого сімейства увійшов в такий затяжний заплив. Зубра повна.