У мережі показали фото військовослужбовця ЗСУ, який отримав важкі поранення в зоні бойових дій на Донбасі – як ще один доказ звірств російських військових.

Знімок покаліченого війною бійця Богдана опублікувала волонтерка Наталія Юсупова на своїй сторінці у Facebook. Крім цього, закликала небайдужих українців долучитися до порятунку Героїв.

За її словами, у Богдана понівечені руки, осколками пробило лобову частину, обличчя й у нього фактично немає ока. Воїн вже переніс декілька важких операції і днями його знову оперуватимуть.

Юсупова розповіла, що він не падає духом, мужній, стійкий і з почуттям гумору. У нього немає пальців, але він все робить сам – їсть, п’є, і головне те, що він не ниє.

Від імені самого Богдана та інших українських бійців, поранених у результаті бойових дій на Донбасі, вона подякувала всім, хто піклується про них і надає допомогу.

Як писав “Вголос”, у мережі з’явилися фото смертоносних боєприпасів, якими бойовики обстрілюють Донбас. За його словами, протипіхотні осколкові міни ніколи в Україні не вироблялися і не завозилися. Терористи встановлюють такі вибухові пристрої в зелених зонах, де місцеві жителі випасають худобу.